תנאי השימוש באתר
תקנון ותנאי שימוש באתר היכל מנחם אונליין

תקנון ותנאי שימוש באתר היכל מנחם אונליין

מבוא

אתר היכל מנחם הינו אתר הבית של היכל מנחם יודאיקה ע.מ.

התקנון מנוסח בלשון זכר, מטעמי נוחיות בלבד, אולם הוא מתייחס בשווה לשני המינים.

דין רוכש באתר כמי שקרא את הוראות תקנון זה ותנאי השימוש של האתר והסכים להם.

ביצוע הזמנה באתר

בעת הרכישה באתר ישנם שדות להזנת פרטים בסיסיים של המזמין. על המזמין למסור פרטים מהימנים ומדויקים.

כל המבצעים, ההנחות והקופונים המופיעים באתר הינם תקפים לרכישה באתר בלבד, ובהתאם למפורט באתר בלבד.

בסיום ביצוע ההזמנה באתר יישלח למזמין דואר אלקטרוני אישור הזמנה בדבר ביצוע העסקה. אישור הזמנה אינו מורה על אישור של חברת האשראי. ורק לאחר אריזת המשלוח מתבצע החיוב. אישור בדבר חיוב הכרטיס ישלח לדואר האלקטרוני של המזמין, הכולל את פרטי ההזמנה הרלבנטיים, יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

האתר מציג מגוון רחב של פריטים. הצגת פריט באתר אין משמעה כי הפריט מצוי במלאי וכי ניתן לספקו. במידה ולאחר ביצוע ההזמנה התברר כי הפריט אזל במלאי וכי לא ניתן לספקו, יישלח למזמין דואר אלקטרוני המודיע על ביטול ההזמנה ללא חיוב.

תנאי אספקה אחריות ודמי משלוח

החברה תדאג לאספקת המוצר בצורה איכותית ותקינה ובתוספת כל החלקים הנלווים.

ברגע שהמוצר עבר ללקוח בצורה תקינה אין אחריות כלל על נזק שיגרם למוצר.

מחירי הפריטים באתר אינם כוללים דמי משלוח:

מחירי המשלוחים מפורטים בנפרד לפי ההזמנה והמשלוח.

זמן ותנאי משלוח

בדואר שליחים בישראל בין 3-7 ימי עסקים*

בצ'יטה שופס (נקודות מסירה) בין 3-8 ימי עסקים*

משלוח לחו"ל 8-15 ימי עסקים*

*ישנם מקרים בהם חסר מוצר במלאי בחנות (גם כאשר היה זמין לרכישה באתר) במקרה כזה נשלח אליכם אימייל או נתקשר טלפונית וההזמנה תחכה לתשובתכם האם להמתין למוצר החסר או לחילופין לחייב את ההזמנה ללא המוצר החסר ולשולחה

זמני האספקה האמורים, אינם חלים בהזמנות בהזמנות הדורשים טיפול נוסף כגון תיקי תפילין עם רקמה או הטבעת הקדשה על ברכונים וכדו' בהזמנות מסוג זה האספקה יכולה להתעכב עד 14 ימי עסקים

ייתכן ויחולו על מוצר שהוזמן לחו"ל מיסים, היטלים או תשלומים אחרים החלים במדינה אליה המוצר מסופק. תשלומים אלו יחולו על המזמין בלבד ויתווספו למחיר המוצר, והכול בהתאם לדינים הקיימים במדינה אליה המוצר מסופק.

בזמן יריד זמן אספקה עלול להידחות בכמה ימים נוספים, במקרה של הזמנה דחופה יש לציין זאת בהערה.

אין אחריות על החברה לנזקים שיתבצעו בעת שהמוצר באחריות דואר ישראל ועל הלקוח במקרה של נזק יהיה להתנהל מולם.

במידה והמשלוח אבד בדואר, יתבצע משלוח נוסף תוך 10 ימי עסקים, בתנאי המשלוח המקוריים (כמפורט לעיל), בהתאם לזמינות המוצר במלאי באותה עת. במידה ובעת ביצוע ההזמנה החוזרת התברר כי הפריט אזל במלאי וכי לא ניתן לספקו, יישלח ללקוח דואר אלקטרוני המודיע על ביטול ההזמנה ללא חיוב.

במידה והאשמה היתה על הלקוח – סיפק כתובת לא חוקית וכדומה, הוא ישלם את העלויות.

זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א´-ה´) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג חגים ומועדי ישראל וימי שבתון כלליים במשק.

איסוף עצמי על ידי הלקוח:

איסוף עצמי יבוצע ב2 נקודות איסוף לבחירת הלקוח. 1. היכל מנחם, רח' ישעיהו 22 ירושלים. 2. רחוב האדמו"ר מליובאוויטש 16/2 ירושלים

האיסוף עצמי יוכל להתבצע רק לאחר קבלת אישור בדואר אלקטרוני של הלקוח המודיע שההזמנה מוכנה וממתינה לאיסוף של הלקוח. אספקת המוצר תוך 2-3 ימי עסקים. ניתן לאסוף את ההזמנה מהחנות ללא צורך בתיאום בימים א´ – ה´ בין השעות 10:00 –  21:00. וביום ו' בין השעות 10:00 - 13:00

ביטול עסקה

ביטול עסקה יתבצע רק בשיחה טלפונית למשרדי החברה.

בעת ביטול עסקה עקב פגם במוצר, עקב אי התאמה בין המוצר שסופק לבין המוצר שהוזמן, או עקב אי אספקת המוצר במועד שנקבע, כספו של הלקוח יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, ולא ייגבו דמי ביטול מהלקוח. המוצר יוחזר לחברה על חשבונה.

בעת ביטול עסקה שלא מהטעמים המנויים בסעיף  לעיל, כספו של הלקוח יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% או 100 ש"ח, לפי הנמוך מביניהם. וכן בניכוי דמי המשלוח שלא יוחזרו. המוצר יוחזר לחברה על חשבון הלקוח.

לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

ככל שהדבר אפשרי, המוצר יוחזר באריזתו המקורית.

החברה זכאית לתבוע את הלקוח בשל ירידה בערך המוצר.

תנאים כלליים

החברה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי גולשים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

החברה עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר, אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחראית לתקלות או שיבושים ברשת האינטרנט או בקווי התקשורת.

במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר, לרבות אירועי כוח עליון, יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, יוצע לצרכן לבחור בין האפשרות להמתין לקבלת המוצר או לבטל את העסקה.

מחירי המוצרים באתר, דמי המשלוח, תנאי האספקה ומספר התשלומים האפשריים נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של החברה, אשר תהיה רשאית לשנותם מעת לעת וללא הודעה מוקדמת.

כל התמונות באתר הינן לצורך המחשה בלבד, ולעיתים ייתכו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל, שלא יחייבו את החברה.

החזרות והחלפות

החלפות / החזרות של פריטים שנרכשו דרך האתר יתאפשרו בחנות היכל מנחם, ישעיהו 22 ירושלים, תמורת זיכוי בגובה המחיר ששולם בפועל בעת הרכישה באתר. 

אבטחת מידע ופרטיות

החברה מקפידה לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר, ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע שהעביר הלקוח. פרטי הלקוח המוזנים באתר מוצפנים בטכנולוגית SSL. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנות.

סליקת כרטיסי האשראי נעשית באמצעות חברות סליקה אשר עומדות בתקן העולמי PCI, ותיעשה בהתאם למדיניות הפרטיות של חברות אלו.

במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למזמין או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

החברה לא תעביר את פרטי הלקוחות לשום גורם כלשהו.

קניין רוחני

מלוא זכויות היוצרים, סימני המסחר והקניין הרוחני באתר, לרבות בתכני האתר, בעיצוב האתר, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, תמונה, טקסט וכל חומר אחר הכלול באתר, הינם בבעלות החברה בלבד. אין להעתיק, לצלם, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי אחד מאלו.

סמכויות שיפוט

כל סכסוך משפטי יידון בבתי משפט בישראל בלבד, במיקום שייקבע ע"י החברה.

קדימות תינתן ללכת לבית דין רבני או בורר מוסכם על שני הצדדים.

קטגוריות

סידור לימי החול - לילדים

מיוחד לילדים בכיתות א שורות ממוספרות

משחק זכרון דגלים

משחק חשיבה לפיתוח הזיכרון ויכולת ההתאמה החזותית במהלך המשחק הילדים יכירו את דגלי מדינות העולם ושמותם בנוסף, בכל כרטיס מופיע מידע אודות ערי הבירה, שטחי המדינות ואוכלוסייתן. משחק זיכרון דגלים מרחיב אופקים ומעשיר את הילד בידע רב.

משניות מצויירות - אבוקה - סט 10 כרכים 700 ₪ 630 ₪

משניות מבוארות עם ציורים על פי מפרשי המשנה – מהדורת מכון 'אבוקה'. כוללת את המשנה עם ביאורו היסודי והמובהק של רבינו עובדיה מברטנורא, בתוספת ביאור קל בשפה ברורה וצחה אשר מיוסד בדייקנות על דברי הרע”ב, המשולב בתוך המשנה. בתוספת ציורים מרהיבים וצבעוניים על דפי כרומו מכון אבוקה. איורים אבישי חן

נ"ך מקראות גדולות - 15 כרכים - המאור 800 ₪ 725 ₪

נביאים וכתובים עם פירושי מפרשי הנ"ך הידועים והמפורסמים, מוגה ומדוקדק, בתוספת מראי מקומות, תולדות אהרן השלם והמורחב, חמש מגילות עם תרגום שני על אסתר, כולל מלבי"ם והכל באותיות מאירות לתועלת הלומד. כל זה בא ב-15 כרכים בצורה מהודרת, אשר נתפשטה ונתקבלה בכל גלילות ישראל.

סט מאמרים - הרבי - 26 כרכים - תשי"א - תשל"ח 1300 ₪ 1250 ₪

"תורת מנחם - ספר המאמרים" זהו סט שבו מופיעים כל מאמרי החסידות שאמר הרבי מליובאוויטש בתורת הקבלה והחסידות במשך שנות נשיאותו.

להרשמה לניוזלטר
© כל הזכויות שמורות להיכל מנחם